InspireGrid

InspireGrid

Sistemleriniz proaktif bakımlarla uzmanlar tarafından yönetilir. Problemler oluşmadan gerekli önlemler alınır. Böylece sizleri problemler oluştuğunda doğacak maliyetli çözümlerden kurtarır.

Bilişim teknolojilerini şirketinizin maliyet kalemlerinden çıkarak kazanç noktasına dönüştürür.

Bünyesinde IT kaynağı barındırmayan ya da sınırlı olan müşterilerimiz için ideal bir çözümdür.

Sisteminin genel bakımları güncellemeleri, izlenmesi, ayarlamaları ve kritik iş verilerinizin uzmanlar tarafından uzaktan 7x24* yönetilmesi ve destek verilmesini kapsar.

Sistemin 24 saat erişilebilir ve ayakta olması iş sürekliliği ve karlılık bakımından kritik önem taşıyan şirketler için gereklidir.

"Sistemlerinizi Profesyöneller yönetsin,Karlı çıkın!"

Daha fazla bilgi için www.inspiregrid.com

Yeddek

Yeddek

Web sitenizin ya da bilgisayarınızın yedeğini alarak sizin olası hacklenmelere karşı veri ve iş kaybına uğramadan sitenizi/bilgisayarınızı tekrar ayakta tutunabilmenizi veya hosting ile ilgili sorununuz olduğunda sitenizi açabilmenizi sağlıyoruz.

Yeddek, müşterinin öngördüğü kadar datayı talep ettiği noktada; talep ettiği sürede; talep ettiği kadar yedeklenmesini, saklanması ve arşivlenerek düzenlenmesini sağlayan bir hizmettir.

Daha detaylı bilgi için www.yeddek.net

BusinessMail

GridBusinessmail

GridBusinessmail yeni nesil kurumsal e-posta hizmetidir. Evde, ofiste, her türlü ortamda e-postalarınıza ulaşmanızı sağlayan, virüslere karşı koruyan, ve Spam'den arındıran ortak çalışma platformudur.

Bu teknoloji ile tüm bilgileriniz güvenli olarak sunucularımızda depolanmaktadır. Böylece e-postalarınızı, kontaklarınıza ve takvim etkinliklerinize zaman ve yer bağımsız olarak mobil cihazlar ve/veya herhangi bir internet tarayıcısı bulunan herhangi bir bilgisayardan ulaşabilmeniz sağlanır.

Aynı platformu kullanan kullanıcılar kendi aralarında e-posta, takvim, etkinlik ve kontakt paylaşımı yapabilmekte ve yönetebilmektedir.

GridBusinessmail ekonomik ve alternatif bir exchange çözümüdür.

Daha fazla bilgi için: www.gridbusinessmail.com